Замовити дзвінок
Графік роботи:

Аварійний виклик електрика 24\7

Звичайний виклик електрика c 7:00-22:00

Графік роботи:

Аварійний виклик електрика 24\7

Звичайний виклик електрика c 7:00-22:00

ЕлектроМайстер

Всі види послуг
електрика в Запоріжжі

+38(099)626-49-86

+38(096)635-30-55

Вадим Володимирович

Здрастуйте, вітаю вас на моєму сайті "Послуги електрика в Запоріжжі" - усі види електричних послуг! Викликати електрика можна набравши по номерах: 0996264986, 0966353055.

Мене звуть Вадим Володимирович, я приватний електрик із стажем і досвідом роботи, надійно виконаю усі види електричних робіт в місті Запоріжжя і Запорізькій області!

 

 • Аварійні виклики - черговий електрик, усе місто Запоріжжя! (Термінові виклики!).

 • Консультації з електричних питань в телефонному режимі і на об'єкті.

 • Часткова або повна заміна електропроводки.

 • Ремонт і пошук несправності в електропроводці.

 • Установка і заміна розеток, вимикачів і іншої фурнітури.

 • Установка, заміна і ремонт люстр, бра, точкових світильників і інших видів світильників.

 • Установка і заміна щитового устаткування і його компонентів.

 • Установка і заміна автоматичних вимикачів (автоматів) і пробок.

 • Установка і заміна реле напруги, (УЗО) облаштування захисного відключення.

 • Підключення (УБП) облаштувань безперебійного живлення і стабілізаторів напруги.

 • Підключення великої побутової техніки водонагрівачі, бойлеры, пральні машини, посудомойные машини та ін.

 • Підключення дрібної побутової техніки витягу, вентилятори, дзвінки та ін.

 • Підключення теплих підлог і різних обігрівачів, камінів, котлів та ін.

 • Ревізія, налаштування і підключення електроустаткування.

 • Електричні виміри і розрахунки.

 • Електричні підключення (СИП, освітлення) від стовпа, опор, фасадів будівель та ін. за допомогою драбини, кігтів або автовишки.

 • Електромонтажні роботи в Запоріжжі і області - від "А" до "Я"!

 • Організація бригади електриків (Електромонтажників).

 • Обслуговування електромережі підприємств, офісів, кооперативів, ОСББ та ін.

 • Доставка і допомога у виборі матеріалів для проведення електричних робіт.

 

А також інші види робіт "послуг електрика в Запоріжжі", від заміни проводки, до електромонтажу, дзвоніть і викликайте "електрика Запоріжжя"!

Займаюся електричними роботами вже достатня кількість часу, щоб називатися фахівцем з електрики і бути професіоналом своєї справи, я дипломований фахівець електрик, займаюся тільки послугами електрика і всім що з ними пов'язане. Найбільше працюю у форматі: домашнього майстра електрика, аварійної служби електриків, електрика з ЖЕКа, а це усе, тому що квартир і будинків більше ніж магазинів, офісів і підприємств! І якщо вам потрібний електрик, то раджу себе як електрик в Запоріжжя! Не відкладайте виклик електрика, по можливості приїду як можна оперативно і швидко! Якщо я буду зайнятий, приїде мій напарник електрик! Виїжджаю на аварійні виклики електрика (чергові виклики електрика). Займаюся обслуговуванням електрики, ремонтом електрики і електромонтажними роботами! Викликати електрика можна по номерах: 0996264986, 0966353055. А так само викликати електрика і обговорити деталі можна написавши на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи залишити заявку на сайті і я вам сам передзвоню!

У роботі з электрикой треба завжди залишатися тверезим і при повному розумі, оскільки робота відповідальна і небезпечна, електрик за своє життя помиляється всього двічі - вибравши професію і другий. Так от, я з категорії "тверезих електриків"! Я краще покатаюся на велосипеді, люблю я це зайняття у вільний від роботи час! Викликати електрика в Запоріжжі не проблема, надаю послуги електрика якісно, оперативно і за прийнятними цінами!

Завжди при виборі фахівця хочеться знайти кваліфікованого електрика, тямущого електрика, хорошого електрика і професійного майстри електрика, а так само щоб він зробив свою роботу за помірною ринковою ціною, в терміни і з гарантією! Даю гарантію на дрібну роботу - 14 днів, а на великий електромонтаж, а це повна заміна електропроводки - 1 рік. А це те, що я вам можу пообіцяти і запропонувати, не перевірите, не упізнаєте який з мене майстер електрик! Кожне замовлення для мене це як захист дипломної роботи, треба нічого не забути і все підготувати. Я так розумію, якщо мене рекомендують, значить, не даремно вчився на електрика і послуги електрика будуть вам в допомогу!

Ціни ринкові, курс валют нестабільний, так що попрошу ціни на роботу і матеріали уточнювати по телефону або на об'єкті! Приблизні ціни на послуги електрика в Запоріжжі можете подивитися у моїх конкурентів на сайтах: domoviy.com, navseruki.com.ua, muzhnachas.ua та ін., і все стане зрозуміло, що і скільки приблизно коштує! Ви працюєте з фахівцем електриком безпосередньо без посередників! Викликати електрика додому можна набравши мій номер 0996264986, і я без проблем приїду, як і на аварійний виклик електрика чи терміновий виклик електрика, так і на не терміновий виклик електрика в Запоріжжі!

На даний момент надаю послуги електрика з усього міста Запоріжжю по усіх районах міста: Заводський (Кичкас) Коммунарский (Космосмический/Космос, Південний/Піски) Шевченківський (Шевчик) Александровский (Жовтневый) Орджоникидзевский, Дніпровський (Ленінський, Правий, Лівий, Осипенковский, Бородінський) Хортицкий (Бабурка);nbsp;(Великий Луг, Запоріжжя Ліве, Верхня Хортиця ДД, Робочий, Селянський, - селища). Виклик електрика в Запоріжжі і Запорізькій області! Обслуговую дачні кооперативи, гаражні кооперативи, ОСББ і інші об'єкти, надаючи послуги електрика по місту Запоріжжю!

Обмірковую усі об'єкти, на яких є електрика, а це квартири, будинки, офіси, гаражі, підприємства. Звичайно там, де мені дозволяє це робити моя група допуску і є доступ для проведення електромонтажних робіт! Також обслуговую кооперативи житлового фонду. Не відмовлюся від будь-якої електричної роботи і електромонтажу зроблю все якісно і швидко! По великому електромонтажу можна зробити знижки і домовиться за обопільно вигідною ціною на послуги електрика!

Якщо треба замовити автовишку для проведення електричних робіт або залізти на стовп за допомогою кігтів, треба обговорювати цей момент заздалегідь бажано за день до проведення робіт! А так само якщо проводити великий електромонтаж, так само треба обговорювати заздалегідь! Але це не проблема, якщо ви вже запланували електричний ремонт або монтаж електрики електрик в Запоріжжі зробить все в терміни!

Ви можете знайти мою групу в Контакті і підписатися, щоб не забути і для подальшої продуктивної співпраці! А також додати мій сайт електрика, собі в закладки!

А також можете дзвонити з пропозиціями по матеріалах і співпрацею по роботі!

Дзвоніть і викликайте електрика! Приїду до вас як: електрик Запоріжжя, виклик електрика, послуги електрика Запоріжжя, черговий електрик Запоріжжя і аварійний електрик Запоріжжя, загалом як душі захочеться і як напишете в пошуку =)

Телефони виклику електрика : 0996264986, 0966353055. Викликати електрика не складна процедура, вирішити усі електричні питання або отримати консультацію по послугах електрика в Запоріжжі не складе проблеми! Майте на увазі, що я працюю як аварійний електрик - черговим електриком у Запоріжжі! Приїду до вас оперативно, на аварійний виклик електрика якнайшвидше! Все що стосується електромонтажу або обслуговування електричних мереж усі питання по телефону або на об'єкті, дзвоните домовимося!

Ваш приватний електрик в Запоріжжі - Послуги електрика в Запоріжжя, виклик електрика в усі райони міста Запоріжжя!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]
Звяжіться з нами заповнивши форму
Хочете викликати електрика, дізнатися вартість робіт, отримати консультацію або задати питання !?
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з вами
Ваші дані в безпеці

Для дзвінка, виберіть оператора:

+38-099-626-49-86 +38-096-635-30-55